MEVLÜT ÖZTEKİN SPOR TESİSİ HİZMETE AÇILDI

MEVLÜT ÖZTEKİN SPOR TESİSİ HİZMETE AÇILDIKağıthane Belediyesi yerelde işbirliğini güçlendirmek adına Anadolu şehirleriyle ortak projeler üretmeye devam ediyor. Kağıthane’nin kardeş ilçesi Ordu Mesudiye’ye Kağıthane Belediyesi tarafından halı saha yapıldı. Suni çim halıdan yapılan 24x45 metre ölçülerinde halı saha; her mevsim kullanılabilmesi için etrafı brandalarla kaplandı ve her saat kullanılabilmesi için de saha aydınlatmaları eklendi. Mesudiye halı sahası yaz-kış, günün her saati kullanıma uygun şekilde hizmet verecek.

Tesise Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’in adı verilirken halı saha projesine en çok Mesudiyeli gençler sevindi.

Törende konuşan Başkan Öztekin, Kağıthanelilerin selamlarını yöre halkına ileterek; ‘’ Burası çocuk ve gençlerimizin spor yapmasına, çeşitli etkinliklere, özel günlere ev sahipliği yapacak. Kardeş ilçemize yakışan bir tesis oldu.’’ dedi.

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül de yaptığı konuşmada desteklerinden ötürü Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’e teşekkür etti.

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’ün ev sahipliğinde; halı sahanın açılışı için düzenlenen törene AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, TDED Genel Başkanı Ekrem Erdem, Kaymakam Oğuzhan Aksoy, spor kulüplerinin temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

zmwbfxtgsz3ne5gyo7tnqldf.jpg

wlp7rxuzaxg20syvo4hen1sf.jpg

3kdusrut0vdvjyh8tyswkmfx.jpg

geouhs9ak7p8w3q4pd5blt21.jpg

n4ufmnszxtc2z6lisg9akolc.jpg

xmzc0t67sscpjd9gqnmIfrv2.jpg

r5vcsgegwI87dqhs6ulfimk2.jpg

ancwysu4hax0fdtoj2e1kq7g.jpg

yjwwenns4oukbueh3fxppcdz.jpg

8detspezobkqtymvwnc7g9gf.jpg

qqcjmu640abI31opafhp5lcy.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.