ÖZEL ÇOCUKLAR İÇİN GÜZEL BİR GÜN

ÖZEL ÇOCUKLAR İÇİN GÜZEL BİR GÜNSabah özel araçlarla alınan vatandaşlar Kağıthane Belediyesi’ne ait Şile’deki dinlenme tesislerinde misafir edildi. Engellilere ve ailelerine motivasyon da sağlayan programdan vatandaşlar ücretsiz şekilde yararlanıyor. Tesislerde ayrıca ailelere çeşitli ikramlarda da bulunuluyor. Bu yaz ilçede engelliler ve aileleri olmak üzere 1.500’e yakın vatandaş Kağıthane Belediyesi’nin düzenlediği bu etkinliklerle günü birlik tatil yapacak.

Pamdemi nedeniyle uzun bir süre evlerinden çıkamayan engelli vatandaşlar bu sayede stres attı. Yüzerek ve güneşlenerek yazın keyfini çıkaran engelli vatandaşlara hareket etmek iyi geldi. Özellikle çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; '' Özel çocuklarımız ve aileleri için unutamayacakları bir gün oldu. Yaz sonuna kadar her gün özel çocuklarımızı ve ailelerini Şile'deki tesislerimizde misafir etmeye devam edeceğiz. Onların mutlu olması için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz.'' dedi.

dguiysyfh4kxx6ajrvucmI1s.jpg

zgoeyebvuzpnawhmqfqp08I9.jpg

b5vzfcx0htju7rft1deqqpv6.jpg

udvozw8g3pmnkyguqkpx52yf.jpg

acd8wIb35qohtzj7vfueurj6.jpg

pluk4tpjivknf7wr95hbcalI.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.