ÖZEL ÇOCUKLAR YAZIN TADINI ÇIKARDI

ÖZEL ÇOCUKLAR YAZIN TADINI ÇIKARDIPandeminin olumsuz etkilerini en çok hisseden dezavantajlı gruplar arasında engelliler geliyor. Kağıthane Belediyesi, pandemi sonrası yeni dönemde; engellilerin yüzüp güneşlenerek stres atması için Şile'ye günübirlik geziler düzenliyor. Bu yaz ilçede engelliler ve aileleri olmak üzere 1.500’e yakın vatandaş bu etkinliklerle günü birlik tatil yapacak.

Kağıthane Belediyesi'ne ait dinlenme tesisinde ağırlanan ailelerin ulaşım, yeme içme masrafları da karşılanıyor. Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin de geziye katılarak ailelere moral verdi.

Başkan Öztekin; '' Pamdemi nedeniyle uzun bir süre evlerinden çıkamayan engellilerimizi Şile'de ağırlayarak stres atmalarını, yüzmelerini, aileleriyle mutlu bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Yüzmek beden kaslarına iyi geldiği gibi morallerini de yüksek tutuyor. Yaz sonuna kadar gezilerimiz devam edecek.'' dedi.

spgnucli1hscxqyrI7n0tduh.jpg

ejvzmqdosb15sd9kh26zwqar.jpg

rlhkjtexfho7zqiywmsauonz.jpg

e4z6dwsbeq8ugktyjcaa1q0v.jpg

rdhtIudpbj7g9emm5vwqlkko.jpg

Ipcqgym3sbwrlf1vunocojz8.jpg

xenlct7fghbq5bs1jqpe8mcr.jpg

inaefIrkuxpsvgqdp4jbadyt.jpg

vysmab1npvr5raIm0tl7xglk.jpg

csvc4r63vdziotymkf8jmljb.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.