QUA Granite’eİletişim ve Pazarlama Teşvik Ödülü

QUA Granite’eİletişim ve Pazarlama Teşvik Ödülü

QUA Granite’eİletişim ve Pazarlama Teşvik Ödülü

QUA Granite, 1973 yılından beri yayımda olan Türkiye’nin ilk ve tek malzeme kataloğu YAPI KATALOĞUçatısı altında 28.kez hayat bulan “ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri”nde “Sahibinden com Hedefleme & Viral Reklam Kampanyaları” projesiileİletişim ve Pazarlama kategorisinde TeşvikÖdülü’ne layık görüldü.

Yapıda Yenilikçi Ürün, Fikir ve İletişim & Pazarlama olmak üzere 3 ana kategoride sahiplerini bulan Altın ÇekülUluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde İletişim ve Pazarlama Teşvik Ödülü’nü kazananTürkiye’nin en büyük teknik granit üreticisi QUA Granite,yenilikçi ve sürdürülebilir bir gelecek içinçalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.
QUA Granite Dijital Kanallar Müdürü Seçkin Çağrıcı, konuya ilişkin görüşlerini şu şekilde dile getirdi:”Sahibinden com internet sitesi üzerinde daha önce hiç uygulanmamış bir hedef kitle çalışması ile reklam kampanyalarımız yayınlandı. Bu yıl 50.si düzenlenen Altın Çekül Ödülleri’nde birçok ilki barındıran bu projemizle ödül almak bizi mutlu etti. Türkiye’nin yapı malzemesi alanındaki ilk ürün ödülü olma unvanını taşıyan ve günümüzde de sektörümüzün en önemli etkinliklerinden biri olan Altın Çekül, bizim için oldukça kıymetli bir platform.Yapının Oscarları olarak da bilinen bu değerli ödülü bizlere layık gören jüri üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.Bu başarının arkasında özverili bir şekilde emek harcayan tüm çalışma arkadaşlarıma ise şükranlarımı sunuyorum. Yenilikçi çalışmalarımızla fark yaratmayadevam edeceğiz.”
17 Mart 2023 Cuma akşamı YAPI KATALOĞU 50.Yıl Diyalog Etkinlikleri kapsamında Bomontiada 4.Kat’tagerçekleşen ödül töreni sonrasında, ödül alan ürünler ALTIN ÇEKÜL Ödülleri Sergisi açılışında tümdavetlilerin beğenisine sunuldu. ALTIN ÇEKÜL Ödülleri resmi web sitesinden de ödül alan ürünler ve projelerincelenebilecek 


Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.