DENETİM YAPAN KAYMAKAM: "ÇAKALLAR. NEREDE ULAN BURANIN SORUMLUSU"

DENETİM YAPAN KAYMAKAM: "ÇAKALLAR. NEREDE ULAN BURANIN SORUMLUSU"

Hatay Dörtyol Kaymakamı Ali Murat Kayhan'ın koronavirüs denetimi sırasında çevresindekilere "Bu çakallara niye böyle yapıyorsunuz" demesi tepki çekti.

Hatay Dörtyol Kaymakamı Ali Murat Kayhan'ın koronavirüs denetimi sırasında çevresindekilere "Bu çakallara niye böyle yapıyorsunuz. Nerede ulan buranın sorumlusu" demesi tepki çekti.

Hatay Dörtyol Kaymakamı Ali Murat Kayhan, ilçede koronavürüs denetiklerine katıldı. Bir minibüsdeki yolcuların fazla olmasına tepki gösteren Kaymakam Kayhan, sert tepki gösterdi. Bu sırada görüntüler çevrediler tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Görüntülerde Kaymakam Kayhan'ın, "Bu çakallara niye böyle yapıyorsunuz, ne biçim iş ya. Nerede ulan buranın sorumlusu. Çağır bir tane minibüsü gelsin bu vatandaşı götürsün. Terbiyesiz herifler sizi ya. Bu nerenin şeyi sizin mi ya... Size gösteririm, bundan sonra görürsünüz. Bir kişi olsa bize şey yapacağım, men edeceğim" gibi sözleri yer alıyor.

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasından sonra tepki yağdı. 

Kaymakam Kayhan daha önce "yılın en iyi kaymakamı" seçilmiş, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vermişti.

Kaynak: ANKA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.