BAŞAKŞEHİR, ÖZDEMİR BAYRAKTAR BİLİM KÜLTÜR YAŞAM MERKEZİ’NE KAVUŞUYOR

BAŞAKŞEHİR, ÖZDEMİR BAYRAKTAR BİLİM KÜLTÜR YAŞAM MERKEZİ’NE KAVUŞUYOR

Mutluluğun şehri Başakşehir’de, hayat dolu kültür yaşam merkezlerine bir yenisini daha ekleniyor. İçerisinde yüzme havuzu ve kapalı spor alanları ile Türkiye Yüzyılı’nın genç beyinlerinin yetişeceği Deneyap Teknoloji Atölyesi’nin bulunduğu Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Merkezi’nde hazırlıklar son aşamaya geldi. Çalışmaları yerinde inceleyen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerimiz bu merkezde başımıza icat çıkaracak.” dedi.

Deneyap Teknoloji Atölyesi kuruluyor

Merkezin açılışı için gün saydıklarını ifade eden Başkan Kartoğlu, “Milli teknoloji hamlemizin öncülerinden Özdemir Bayraktar ağabeyimizin ismini yaşatacağımız Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı’mızda sona geldik. Tam donanımlı merkezimizde, BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve BAYKAR Teknoloji Genel Müdürü Haluk Bayraktar öncülüğünde, başımıza icat çıkaracak Türkiye Yüzyılı’nın genç beyinlerini yetiştireceğimiz Deneyap Teknoloji Atölyesi kuruyoruz. Bu konuda gençlerimize çok güveniyorum. Türkiye’nin yüksek teknoloji kabiliyetine güç katacaklar.” şeklinde konuştu.

Hayat dolu, tam donanımlı

Merkez hakkında bilgi veren Başkan Kartoğlu, “Vakit geçirmekten keyif alacağınız bir merkez yapmak için çok emek verdik. Hayat dolu merkezimizde, sağlıklı yaşamın kapılarını birlikte açacağımız beş kulvarlı yüzme havuzumuz, çok amaçlı iki kapalı spor salonumuz, halı sahamız ve fitness salonlarımız bulunuyor. 8 - 14 yaş arası çocuk ve gençlerimizin okul harici zamanlarını en iyi şekilde değerlendireceği bilgievimiz de yer alıyor. Başakşehirli annelerimizin çocuklarıyla birlikte hoş vakit geçireceği Anne Çocuk Sınıfımız da var. Ayrıca merkezimizde komşularımın kişisel gelişimine katkı sağlayacağımız meslek kurslarımız da hizmet verecek.” diye konuştu.

cbupwn2m7xugg6ejhol0we9v.jpg

d30m6bwfxsydcnrjgpkbtyu2.jpg

i6d1tg9g75vo4jnsfylwhzru.jpg

n80Iuw7xup69dqsgmhxzlc1n.jpg

7j9mwls4uhkvy8togIgq3mfv.jpg

7wrafmgj9uvoutojmknI32ns.jpg

ia5o3sulq8nhzcad0xzntwkh.jpg

d94tswnypgaztyfdwi3a02vb.jpg

ikoks73xodla6tjh2u0fe8hl.jpg

olybext8sk9edfwror5cIzpz.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.