BAŞKAN AKSU, MESLEKTAŞLARININ GÜNÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN AKSU, MESLEKTAŞLARININ GÜNÜNÜ KUTLADI

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, Dünya Veteriner Hekimler Günü dolayısıyla ziyaretlerde bulundu. Safiye Kaya Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Merkez Kliniği’ni ziyaret eden Başkan Aksu, meslektaşlarının gününü kutlarken, sokak hayvanları için yapılacak projeler ile Sarıyer’in asıl mesleği veteriner hekim olan bir belediye başkanı olduğunu hissettireceğini ifade etti.

Sarıyer genelinde yaşamını sürdüren sokak hayvanlarının tedavilerini, aşılarını, bakımlarını büyük özveriyle sürdüren Veteriner İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan veteriner hekimleri yalnız bırakmayan Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Aksu, Kısırkaya Mahallesi’nde hizmet veren bakımevinin Sarıyer’in en popüler yeri olmak zorunda olduğunun altını çizdi. Gösterdikleri çabanın zor ve kıymetli olduğunu belirten Başkan Aksu, “Hem insanların hem de hayvanların sağlığını korumak için gece gündüz demeden çalışıyor, sokak hayvanlarımız için hizmet veriyorsunuz. Mesleğimiz, toplumumuzun sağlığı ve refahı için kritik bir role sahiptir. Başarıyla yapılabilmesi ancak özveri ve sevgiyle mümkündür. Bütün bu duygularla, Veteriner Hekimler Günü’nüzü kutluyor, ortaya koyduğunuz çaba ve emeklerinizden dolayı dostlarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

4r1emzwyp6mo75cygfnubn92.jpg

gqflvknwkfo34gbjtctzmplh.jpg

cag4Ihhbqiqdgtnaose6eyfn.jpg

wyeyqt1d4onva9rm0mzehsfc.jpg

r0fafekgjceb65douln3zw9x.jpg

owtpgfrvja2lb5mxdgpwuadm.jpg

t5maeIzek3d7hbnq8oox6sdf.jpg

Imo0bxgszsvdzepk7c2nxwlk.jpg

yhp6kz58Ilau9bsn2fyrloni.jpg

rbjzcutv2eqa4lhdexyz0ssv.jpg

3zmfqjxkwumvpsbuv7qyowf2.jpg

ymqgowc8a0xamjqznufxt9tl.jpg

tkzgqejhvu9mrfoymp5iq1ey.jpg

nfprj0Iluekuxhz8bqdofhtx.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.