SARIYERLİ GENÇLERİN BOĞAZDA KANO HEYECANI

SARIYERLİ GENÇLERİN BOĞAZDA KANO HEYECANI

Sarıyer Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı haftası kapsamında gençlere yönelik “Boğaz’da Kano” etkinliği düzenledi. Bu anlamlı günde düzenlenen etkinlikte gençlerin Boğaz'ın eşsiz güzellikleri eşliğinde keyifli vakit geçirmesi sağlandı. Büyükdere Su Sporları Merkezi’nde yaşları 13 ile 17 arasında değişen 120 öğrenci kendilerine ayrılan 45 dakika boyunca kano sürüş deneyimi yaşadı.

Sarıyer Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda düzenlenen ve iki gün süren ücretsiz kano etkinliğine gençler kadar aileleri de yoğun ilgi gösterdi. Sarıyer Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan antrenörlerin kontrolünde gerçekleşen günü birlik kano etkinliğine kayıt yaptıran öğrenciler, teorik eğitim aldıktan sonra uygulamalı olarak kano sürüşü deneyimi yaşadı. Cankurtaran ve sağlık ekiplerinin de hazır bulunduğu etkinliğe katılan 120 öğrenci, kendilerine sunulan bu imkanı doyasıya yaşayarak güzel bir gün geçirdi.

BUGÜNE YAKIŞIR BİR ETKİNLİK OLDU

Önceden kayıt yaptırarak “Boğazda Kano” etkinliğine katılan öğrenciler, çok heyecanlı olduklarını belirtirlerken, “Atatürk’ün biz Türk gençliğine armağan ettiği bu güzel güne yakışır bir etkinlik düzenlediği için Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu’ya ve tüm Sarıyer Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” şeklinde konuştular.

zIelhrsrtclbske97vua2qfb.jpg

lcqbzqstjghyrtld1zhxrdIu.jpg

h76meqgtnj93y8yckpqjdacl.jpg

0xlnbhh39ml46arktfmjtvrz.jpg

7gh4rjouqid5d2cpfvbIat9y.jpg

oyz5zhtbbv4ejmuqwsfec0dk.jpg

7sxa35ensqxnt0vmdubijlyq.jpg

rkpq84ibqdo1zdvafgltkbns.jpg

1s6sdufyljodqjtp47aw8hqu.jpg

m8y2kp7ladpbgef1xrvaj9wc.jpg

pphne5dxonv6iyosswbumjra.jpg

m5q9f4hdus6llcmovrunya3a.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.