32. ULUSLARARASI ŞİLE BEZİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ BAŞLADI

32. ULUSLARARASI ŞİLE BEZİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ BAŞLADI

Bu sene 32.’sini düzenlediğimiz Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali Kortej yürüyüşü ile başladı. Belediye Meydanından başlayan kortej yürüyüşüne, festivalimiz boyunca sahne alacak farklı kültürlerden folklor ekipleri, animasyon ekipleri ve Şi

Bu sene 32.’sini düzenlediğimiz Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali Kortej yürüyüşü ile başladı. Belediye Meydanından başlayan kortej yürüyüşüne, festivalimiz boyunca sahne alacak farklı kültürlerden folklor ekipleri, animasyon ekipleri ve Şileli vatandaşlar katıldı.

Festival alanına kadar büyük bir kalabalıkla gerçekleştirilen kortej yürüyüşü, Kent Meydanı’na ulaşıldığında yerini gösterilere ve eğlenceye bıraktı. Türkiye, Bulgaristan, Ukrayna, Romanya, Yunanistan ve Gürcistan folklor ekiplerinin gösterilerinin ardından, alanı dolduran binlerle birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı.

Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivalimizde, Folklor gösterileri ve 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları ile eğlence dozu yükselirken, Ekin Uzunlar’ın sahneye çıkmasıyla en üst seviyeye çıktı.

EKİN UZUNLAR ŞİLE’Yİ SALLADI

Binlerce kişinin katıldığı 32. Şile Bezi Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’mizin ilk gününde sahne alan isim Ekin Uzunlar oldu. Ünlü şarkıcı ile birlikte Şile Kent Meydanı’nı dolduran binlerce Şileli doyasıya eğlendi.

Hız kesmeden devam eden festivalimizin ikinci gününde Tuğba Yurt üçüncü günü ise Fettah Can Şilelilerle buluşacak.


Kaynak: Şile Belediyesi


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.