Başkan 1 Mayıs’ı emekçilerle kutladı

Başkan 1 Mayıs’ı emekçilerle kutladı

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü işçilerle kahvaltı yaparak kutladı.

 Sabah saatlerinde Ferahevler Şantiye’de bir araya gelen emekçiler Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladılar. Kahvaltıya katılan Başkan Genç, tüm işçilerin elini tek tek sıkarak, bayramlarını kutladı.

Başkan Genç, yaptığı konuşmada; “Emek Bayramımız ve Kandilimiz kutlu olsun. Dünya emekçilerinin, emeğinden başka satacak hiçbir şeyi olmayan tüm insanlara bayram günü olarak kazanımlarını sağlayan, ilk gün ki emekçilere, tüm emeğiyle geçinen insanlar adına şükranlarımı bildiriyorum” dedi.

Öte yandan Başkan Genç, 1 Mayıs kutlamaları için hiçbir provokasyona gelinmemesi gerektiğinin altını çizerek, “Her 1 Mayıs’ta toplum gerilmesi yaşanıyor. İşçisiyle, toplumuyla karşı karşıya getirilen polisinde emeğinin bayramı olduğunu yöneticilerin unutmaması gerekir. Dikkatli olalım, provokasyona gelmeyelim” diye konuştu.

Kahvaltıya, Başkan Yardımcılarından Gökan Zeybek, Semra Kartal, İsmail Erdem ve Yüksel Tutak, birim müdürleri, belediye meclis üyeleri ve birçok belediye personeli katıldı.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum