CHP Aday Adayları'ndan Cem evi Ziyareti

CHP Aday Adayları'ndan Cem evi Ziyareti

CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı Ali Aksoy , Hakkı Kayaoğlu ve Mehmet Arslan Nurtepe Cem Evi’ni Dedesi Zeynel Şahan 'nı Makamında ziyaret etti.

  CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı Ali Aksoy , Hakkı Kayaoğlu ,Mehmet Arslan ve CHP Kağıthane ilçe başkanı Şükrü Parlak  ile Kağıthane Nurtepe Cem Evi’ni Dedesi Zeynel Şahan 'nı Makamında ziyaret etti.


Ziyarette konuşan   CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı Ali Aksoy Cem evi ilgili olarak "Cem evi toplumsal yaşamımızın önemli kesimimizin temsil edildiği yer. Cem evlerinin toplumsal alanda yerinin nasıl olması gerektiği konusunda CHP'nin tavrı nettir. Bu tip kararların merkezi hükümetin iradesi ile geliştiğini görmek lazım. Ak parti 'nin Alevi açılımından koca bir hiç çıktı" dedi.  İstanbul Nurtepe Cemevi dedesi Zeynel Şahan’ın kısa bir konuşma yaparak CHP'lilere hoş geldiniz dedi çaylı  hoş sohbetler yapıldı.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.