Beyaz Gezi büyük ilgi görüyor

Beyaz Gezi büyük ilgi görüyor

Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen `Beyaz Gezi` ile vatandaşlara belediye tesisleri tanıtılıyor ve bu tesislerden nasıl yararlanabilecekleri hakkında bilgiler veriliyor.

 Bağcılar Belediyesi, ilçeyi tanımaları için vatandaşlara yönelik geziler düzenliyor. “Beyaz Gezi” adı altında gerçekleştirilen geziye isteyen herkes katılabiliyor. Bağcılar Belediyesi’nden başlayan gezi kapsamında, ilçedeki önemli tesisler geziliyor ve rehberler geziye katılan vatandaşlara tesislerin tanıtımı yaparak, buralardan nasıl yararlanabilecekleri hakkında bilgiler veriyor.


Yaz tatili dolayısıyla ara verilen gezilere Ekim ayı itibariyle yeniden başlandı. Geziye katılmak isteyen vatandaşların, kendi mahallelerinde faaliyet gösteren mahalle konağına müracaat etmesi gerekiyor.


Bağcılar’ın 746 bin 650 nüfusu ile İstanbul’un en büyük ilçesi olduğunu söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, belediye olarak önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.


"Bu hizmetlerimizi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için yapıyoruz" diyen Çağırıcı, "Vatandaşlarımız, ücretsiz yararlanabilecekleri bu tesislerimizden habersiz. Onun için 'Beyaz Gezi' adı altında geziler gerçekleştiriyor ve tesislerimizi vatandaşlarımıza tanıtıyoruz. Mesela kültür merkezlerimiz var. Ve buralarda ücretsiz sinema gösterimleri yapılıyor, tiyatrolar sahneleniyor. Vatandaşlarımıza bu tesislerimizin tanıtımını yapıyor ve buralardan nasıl yararlanabileceklerine ilişkin bilgiler veriyoruz" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.