Beylikdüzü`nden `yeşil` dayanışma

Beylikdüzü`nden `yeşil` dayanışma

Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Efrahim Yeşil, İhlas İlköğretim Okulu’nun Dayanışma Yemeği’ne katıldı

 Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen İhlas İlköğretim Okulu’nun Dayanışma Yemeği’ne katılan Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Yeşil, Belediye Başkanı Yusuf Uzun’un da selamlarını ileterek, okul yöneticileri ve okul aile birliği yöneticilerine çalışmalarında başarı diledi. Belediye olarak, eğitime her zaman destek olduklarını dile getiren Başkan Yardımcısı Yeşil, bu desteğin daim olacağını ifade etti.

 


Eğitim Başarı Sıralamasında Beylikdüzü Öne Çıkıyor

 

Programda konuşan Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hacıoğlu da, Beylikdüzü olarak İstanbul ilçeleri arasında SBS’de 5., ÖSS’de ise 4. Sırada olduklarını belirtti. Bunun çok önemli bir başarı olduğunu dile getiren Hacıoğlu, bu başarıda öğretmenlerin olduğunu kadar fiziki şartların iyi olmasının da önemli olduğunu dile getirdi. Ayrıca Başkan Uzun’un yeni okul projelerini hayat geçirip, spor salonları ve okullara her türlü araç-gereç desteği sunduğunu vurguladı.

 

Davetliler Keyifli Vakit Geçirdi

 

Okul Müdürü Erdoğan Ertürk kendilerine her zaman destek olan Başkan Uzun ve diğer yetkililere teşekkür etti. Okul Aile Birliği Başkanı Hülya Ayyıldız ise yemeğe katılanlara teşekkürlerini iletti.. Yemekte davetliler müzik eşliğinde keyifli vakit geçirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.