ENGELLİ GİZEM’E BAŞKAN SURPRİZİ

ENGELLİ GİZEM’E BAŞKAN SURPRİZİ

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in geçirdiği havale sonucu felç olan ve görme yeteneğini kaybeden Gizem’i sürpriz ziyareti genç kızı mutlu etti.

 Başkan Demir, 3 aylıkken rahatsızlanan ve daha sonra havale geçiren ve felç olan Gizem’e akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

 

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, günün büyük kısmını sokaklarda geçiriyor. Güne sabah saat 08.00 de esnaf ziyareti ile başlayan Başkan Demir, esnafları tek tek dolaşarak dertlerini dinliyor, hayırlı işler diliyor.

 

Gün içinde dernek ve okul ziyaretlerini de aksatmadan devam eden Demir, akşam da sokak sokak gezerek rast gele kapı çalıp evleree misafir oluyor.

 

Belediye Başkanlarını karşılarında gören ev halkı şaşkınlığını gizleyemiyor.  Ev halkının şaşırmasına sebep olan bu ziyaret daha sonra samimi bir sohbete dönüşüyor.

 

Dün akşam yine çat kapı ev ziyaretlerine devam eden Mustafa Demir, engelli kızları olan Ali Gül’ün evine konuk oldu.

3 aylıkken geçirdiği havale sebebiyle felç olan ve görme yeteneğini kaybeden Gizem ile yakından ilgilenen Başkan Demir, Gizem’e akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.