Esenler`den amatör sporculara malzeme desteği

Esenler`den amatör sporculara malzeme desteği

Esenler Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen amatör kulüplere malzeme dağıtım töreni, Galatasaray’ın milli futbolcusu Emre Çolak’ın da katıldığı bir törenle Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde dağıtıldı

 Spora ve sporcuya verdiği önemi hayata geçirilen projelerle her fırsatta gösteren Esenler Belediyesi, her yıl yaptığı gibi bu yıl da, amatör spor kulüplerine malzeme dağıtımı yaptı. Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen törene; Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler’den yetişen Galatasaraylı milli futbolcu Emre Çolak, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, Esenler Spor Kompleksi Müdürü Ömer Keser, Esenler Spor Kulüpleri Başkanı Osman Keşkekçi ile çok sayıda antrenör, sporcu, öğrenci ve veliler katıldı.


Törende ilk konuşmayı Esenler Spor Kulüpleri Başkanı Osman Keşkekçi yaptı. Keşkekçi konuşmasına, her yıl olduğu gibi bu yıl da Esenler Belediyesi tarafından yapılan malzeme dağıtımından duyduğu mutluluğu paylaşarak başladı. “Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun geçtiğimiz günlerde verdiği stadyum müjdesi nedeniyle spor kulüpleri adına Başkan Göksu’ya teşekkür ediyorum” diyen Keşkekçi, yapılan yardımlardan son derece memnun oldukları ifade ederek konuşmasını tamamladı.


Tören, konuşmaların ardından Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Galatasaraylı futbolcu Emre Çolak ve beraberindekilerin malzemeleri spor kulüplerine dağıtmasıyla sona erdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.