Hüseyin Amca'ya TOGG sürprizi

Hüseyin Amca'ya TOGG sürprizi

Hüseyin Amca'ya TOGG sürprizi

Pazar günü gerçekleşen “Büyük İstanbul Mitingi”nde metro merdivenlerini çıkarken çekilen görüntüleri gündem olan Hüseyin amca, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ile birlikte Togg’u görme fırsatı buldu.

 

CUMHUR İttifakı'nın İstanbul mitingine katılması sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüntülü görüşme gerçekleştirdiği 85 yaşındaki Hüseyin Bayraktar'ı Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır evinde ziyaret etti. Almanya'da Mercedes fabrikasında çalışan Hüseyin Bayraktar, Togg'a tam not verdi. Bayraktar, "Güzel, demek ki bizde de oluyormuş. Zaten bize yaptırmadılar, Avrupa'nın hizmetçisi olalım, Avrupa'nın kölesi olalım. Olay buydu yani. Böyle diyordum yani, 'onlar bizden akıllı da değiller yani diyerek Togg'u beğendiğini dile getirdi.

 

Cumhur İttifakı'nın pazar günü Atatürk Havalimanı Millet bahçesinde gerçekleştirdiği Büyük İstanbul Mitingine katılmak için metronun merdivenlerini yürüyerek çıktığı görüntülerle gündeme gelen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görüntülü görüşme gerçekleştirdiği 85 yaşında ki Hüseyin Bayraktar'ı, Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, Bahçelievler'de ki evinde ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresini başucunda bulunduran Hüseyin Bayraktar, Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ile sohbet etti. Başkan Bahadır'ın "Ne oldu amca, hamdolsun mitinge gittin. Ne yaptılar, yolları mı kapattılar, merdivenleri mi kapattılar? Nasıl gittin? " Sorusuna, "Yolları kapayan olmadı, metroyla gittim. Yürüyen merdiven çalışmıyordu, merdivenden aşağı yürüyerek indim, oradaki yürüyen merdivenden de yürüyerek çıktım." dedi. Başkan Bahadır'ın "Seni çekmişler, bu amca bir genç gibi nasıl merdivenleri çıkıyor diye" sözleri üzerine Hüseyin Bayraktar, "Ben farkında değilim, bir genç koluma girdi, Allah razı olsun." diyerek yanıtladı. Kısa süren sohbetin ardından Belediye Başkanı Hakan Bahadır, "Amca seni yeni arabamız Togg'la gezdirelim" dedi.

 

"DEMEK Kİ BİZDE DE OLUYORMUŞ"

Ziyaret sonrası Belediye Başkanı Hakan Bahadır ve Hüseyin Bayraktar Bahçelievler'de bulunan Hasan Doğan Spor Kompleksinin otoparkında Bahçelievler belediyesi envanterine yeni eklenen Togg ile tur attılar. Togg hakkında ki düşüncelerini dile getiren Hüseyin Bayraktar, "Güzel, demek ki bizde de oluyormuş. Zaten bize yaptırmadılar, Avrupa'nın hizmetçisi olalım, Avrupa'nın kölesi olalım. Olay buydu yani. Böyle diyordum yani, 'onlar bizden akıllı da değiller yan" Şeklinde konuştu.

v1yb04p5fexiw3qnoojtw782.jpg

lruk91qhu2kmcenynvords4z.jpg

x0q4q7plzrb31auln6ohwshp.jpg

fbkl4un0h69q2Ihxfp1zypjg.jpg

k5drx1tf6pbhxltvzfsjhcvw.jpg

zlnphq1afe0kgrpjrgzw8ojh.jpg

ndvusoc6qab4mkx37pt9lioz.jpg

ocnhde3v6sdhlqt2ga4t5I70.jpg

53syg9fhnpc2bboqmkzx7v1r.jpg

o0njcggp4ykxdsvtmI78admw.jpg

6a4i8wuwusx3tlyxgm79pase.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.