İnternet Medyasından Sultangazi’ye Destek

İnternet Medyasından Sultangazi’ye Destek

Sultangazi Medya Buluşmaları`nın bu haftaki konuğu, İnetnet Medyası Derneği oldu.

 Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın konuğu olan İnternet Medyası Derneği Başkanı Hadi Özışık, belediye çalışmalarını yerinde görmekten duyduğu memnuniyeti aktardı. Medya Buluşmaları'nın konuğu olarak ilçeyi gezen internet medyasının duayenlerinden Hadi Özışık, “Sultangazi’de gerçekleştirilen hizmetler İstanbul’a önemli katkılar sağlayacaktır.” dedi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Medya Buluşmaları'nda bu hafta İnternet Medyası Derneği (İMD) Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık’ı ağırladı. İnternet medyasının hızlı ve etkin haberciliğin adresi olduğunu belirten Sultangazi Belediye Başkanı Altunay, “İnternet medyası kamuoyunun en hızlı ve güçlü sesini yansıtıyor. Halkın haber almasında etkin bir gücü olan internet medyasının belediye hizmetlerimizi tanımasını ve değerlendirmesini önemsiyoruz” dedi.

Belediye hizmetleri hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Altunay, “Göreve geldiğimiz günden bu yana Sultangazi’nin çehresini değiştirecek birçok projeyi hayata geçirdik. Halkımızın refahını göz önüne alarak yaptığımız projelerimizle Sultangazi’yi İstanbul’un cazibe merkezlerinden biri haline dönüştürüyoruz” dedi. Belediye Başkanı Altunay, İMD Başkanı Hadi Özışık’la beraber ilçede yapımı devam eden Belediye Hizmet Binası ile Masal Parkı ve diğer projeleri gezdi. 

İnternet medyası olarak destek vermeye hazır olduklarını belirten Hadi Özışık, “Belediyenin etkinliklerinin kamuoyuna doğru şekilde yansıtılmasında internet medyası olarak üzerimize düşen desteği vermeye hazırız. Sultangazi gelişen yüzü ve İstanbul adına memnuniyet verici hizmetlerle göz dolduruyor. Bu projeler tamamlandığında Sultangazi, İstanbul vizyonuna önemli katkılar sağlayacaktır. Başarılı hizmetlerinizden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.