Mavi kapak tekerlekli sandalye oluyor

Mavi kapak tekerlekli sandalye oluyor

Bakırköy Belediyesi’nin sürdürdüğü mavi kapak kampanyası ile 72 tekerlekli sandalye sahiplerini buldu.

 Bakırköy Belediyesi tarafından sürdürülen kampanyanın devam ettiğini açıklayan Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen,” Bakırköylü yurttaşlarımızın hassasiyeti ile şu ana kadar yaklaşık 27 ton plastik kapak topladık ve 72 adet tekerlekli sandalye aldık. Bu tekerlekli sandalyelerin de 65 adedini dağıttık. Elimizde 7 tane de tekerlekli sandalye bulunmaktadır. Kampanyamız devam ediyor. Bakırköylü yurttaşlarımız Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’müzdeki toplama noktasına plastik kapaklarını getirebilirler. Ayrıca Müdürlüğümüzün 414 96 44 numaralı telefon direkt telefonuna ya da 414 97 77 numaralı belediyenin ana santral telefonundan 3101-3104 numaralı dahili telefonuna ulaşarak plastik kapaklarını evlerinden de aldırabilirler. Ayrıca kampanyaya destek veren okullarımıza da plastik kapaklar bırakılabilir.”dedi.


 

Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, tekerlekli sandalye ihtiyacı olan Bakırköylüler’in Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne sağlık raporlarıyla başvuruda bulunabileceklerini de sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.