Öğrenmenin önündeki engeller kalkıyor

Öğrenmenin önündeki engeller kalkıyor

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun Barış Mahallesi’nde yer alan Beylikdüzü Plus Level Uygulama Merkezi`nin açılış törenine katıldı.

 Öğrenme zorluğu yaşayan, zeka seviyesini yükseltmek ve kapasitesini geliştirmek isteyen kişilere bilimsel çözümler sunmak için hizmet veren Beylikdüzü Plus Level Uygulama Merkezi'nin açılışını, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun gerçekleştirdi. Merkezin açılış kurdelasını Başkan Uzun; Beylikdüzü Kaymakamı Ahmet Mesut Demirkol, Uygulama Merkezi öğretim görevlileri ve vatandaşlar ile birlikte kesti. Açılışta Başkan Uzun, Beylikdüzü Plus Level Uygulama Merkezi’ni ilçeye kazandıranlara teşekkür etti ve Beylikdüzü Belediyesi olarak her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.

 

IQ Seviyesini Yükseltmek Mümkün


Sistemi geliştiren Uzman Psikolog Zafer Akıncı ise “Yaptığımız araştırma bize gösterdi ki sonradan da beyin kapasitesini geliştirmek , IQ seviyesini yükseltmek mümkün. IQUP, kişiye özgü bilimsel yöntemlerle öğrenmenin önündeki engelleri kaldırıyor” dedi.

 

Belediye ve Uygulama Merkezi El Ele


Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzü Plus Level Uygulama Merkezi işbirliği ile geliştirilecek proje kapsamında ilçedeki okullarda öğrencilere eğitim seminerleri verilecek. Başkan Uzun, eğitim ve öğretim alanında Beylikdüzü'nde birçok çalışmalar yaptıklarını belirterek, eğitime katkı vermek isteyenlere her türlü imkânını sağlayacağız” dedi.

Programa ayrıca, Psikolog Kısmet Güler, Kurum Danışmanı Seda Özdemir, Satış ve Pazarlama Direktörü Tahir Kavçakar da katıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.