Sultanbeyli Alışveriş Merkezi`nin temeli atıldı

Sultanbeyli Alışveriş Merkezi`nin temeli atıldı

Sultanbeyli’nin ilk büyük alışveriş merkezinin temeli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin tarafından atıldı.

 Temel atma töreninde konuşan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sultanbeyli’nin, kamu kurumlarında, okullarda, ulaşımda, cadde ve sokaklarda yaşadığı gelişimi, ilçeye gelen büyük yatırımlarla da hissettiğini söyledi.

Tuna GYO Sultanbeyli Alışveriş Merkezi’nin temel atma töreni Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan ve Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in katılımıyla gerçekleşti. Sultanbeyli’deki gelişmenin örneklerinden biri olan alışveriş merkezinin açılışında konuşan Başkan Hüseyin Keskin, son yıllarda Sultanbeyli’nin suretinin değiştiğine dikkat çekti. Keskin, “Son dönemde yükselen konutlar, fabrikalar, otel ve iş merkezleri bunun bir göstergesi. Bu anlamda ilçemize katma değer kazandıran ve ilçemiz ekonomisine katkı sunan tüm yatırımcılara teşekkür ediyorum. Önemli projelerin odak noktasında yer alan Sultanbeyli’de, bizler bu hızla çalışmaya devam ettiğimiz müddetçe bu gelişim atağı sürecek” dedi.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.