Tepeden tırnağa Kâzım Karabekir

Tepeden tırnağa Kâzım Karabekir

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

 Sarıyer’in pek çok bölgesini adım adım gezen ve yurttaşların sorunlarını bizzat dinleyen Başkan Genç, Kâzım Karabekir Paşa Mahallesi’ni tepeden tırnağa gezerek, yapılması gereken çalışmaları yerinde tespit etti.

Açılışı kısa süre önce gerçekleştirilen 2 Temmuz Parkı Yaşam Evi’nde başlayan ve yaklaşık 7 saat süren ziyaret, Kastamonulular Derneği’ndeki görüşmeyle sona erdi. Esnaflara hayırlı işler dileyerek alışveriş yapan, hasta evlerine geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Genç, ilgisini hiçbir zaman esirgemediği çocuklara ise saat hediye etti.

Ekibiyle birlikte sorunları not alan; görüş, öneri ve talepleri dinleyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, bölge halkının istinat duvarı yapımı yönündeki isteklerinin de bir an önce yerine getirilmesi için gerekli talimatları verdi. Bugüne kadar mahallenin pek çok sokağında merdiven, korkuluk ve istinat duvarı çalışması yapan Sarıyer Belediyesi’nin, bu çalışmalarına ara vermeden devam edeceğini belirten Başkan Genç, mahallenin arazi açısından bazı dezavantajları olduğunu ancak belediye olarak bu dezavantajlar karşısında gerekli çalışmaları yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

Genç, ziyaretin son bölümünde Semt Evi’ne gelerek mülkiyet meseleleri üzerine dernek ve kooperatif yöneticileriyle de bir toplantı yaptı. Başkan Genç’e programı boyunca CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Sarıyer Belediye Meclis Başkanvekili Hüseyin Coşkun, meclis üyeleri Ekrem Tekçe, Hacı Mehmet Bayraktar ve Gökan Zeybek, Sarıyer Belediye Başkan yardımcıları, bazı müdürler ve STK temsilcileri eşlik etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.