Üniversite Tercih Destek Programı Düzenlendi

Üniversite Tercih Destek Programı Düzenlendi

Bahçelievler Belediyesi üniversiteye adayı öğrencilere tercih döneminde yardımcı olmak amacıyla Tercih Destek Programı düzenledi. Programa Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ak Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 

Bahçelievler Belediyesi iş birliği ile kurulan 'Önce Öğrenci' oluşumunun düzenlediği Üniversite Tercih Destek Programı'nda konuşan Bakan Adil Karaismailoğlu, öğrencilere üniversite bölümleri hakkında kısa bilgiler vererek, "Üniversite eğitimini mutlaka alacaksınız, her şey artık kendi elinizde olacak. İşinizi en iyi şekilde yapacaksınız, ondan sonra sizi takdir ederler. Vatanımızın milletimizin menfaatleri doğrultusunda işleri üretmeniz ve bulunduğunuz kurum ve müessesenin menfaatlerini düşünmeniz ve gece gündür çalışmanız. Verilen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirdikten sonra hangi sektörde olursanız olun mutlaka başarılı olursunuz ve daha çok kazanmaya başlarsınız. ”dedi.

 

Tercih Destek Program’ında öğrencilere hitap eden Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Biz her zaman için gençlerin yanındayız, onları destekliyoruz. Öğrencilerimizin önlerindeki tercih zamanını iyi değerlendirmelerini ve iyi tercih yapıp iyi bir üniversite seçmelerini istiyoruz. Üniversite eğitimi gelişiminiz gerçekten çok önemli. Eğitim ile kendinizi geliştireceksiniz. Bu programı gençlerimize faydalı olmak, onlara katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdik. Milletvekilimiz Rümeysa hanım ve ekibine, katılan tüm gençlere teşekkür ediyorum.” açıklamalarında bulundu.

yukj2h1nimgoehzlkja05rm3.jpg

re1onozxxkbkw6fvr0ijpqyc.jpg

bmd26uovoIiujhmkqx3belat.jpg

gbhwlupwoqbk6yn7Itjaexi3.jpg

skyhb3xng5outsaw9hd0cnx1.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.