Beylikdüzü Tır Parkı’nın kapasitesi artıyor

Beylikdüzü Tır Parkı’nın kapasitesi artıyor

Liman Yolu üzerinde 25 dönüm alana kurulan mevcut Tır parkına ilave olarak 54 dönüm daha yeni park yapımına devam ediliyor

 Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Liman Yolu üzerinde 25 dönüm alana kurulan mevcut Tır Parkı'na ilave olarak 54 dönüm daha yeni park yapımına devam ediliyor.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Yakuplu Mahallesi Liman Yolu üzerinde bulunan Tır Parkı'na ilave olarak yapılan 54 dönümlük alanın çalışmalarını yerinde inceledi. Son yapılan çalışmalarla Tır Parkı'nı 79 dönüme çıkarttıklarını belirten Başkan Uzun, “Tır Parkı alanında çalışmalarımız çok hızlı şekilde devam ediyor. İlave yeni Tır Parkı bölgede yaşanan trafik meselesine çare olacak. Zemin tesviye çalışmalarının tamamlanmasının ardından park en kısa sürede hizmete alınacak” dedi.

Yapılan çalışmalarla Marmara ve Yakuplu Mahallesi’nin yol üzerindeki Tır kamyonlarının parkından kaynaklanan, trafik yoğunluğundan tamamen kurtarılacağını ifade eden Uzun, “Çalışmalar tamamlandığında Beylikdüzü, taşımacılıkla uğraşan firma ve şoförlerimizin de çok rahat edeceği güzel bir park alanı kazanacak. Her türlü sosyal ve insani ihtiyaçların karşılanacağı nezih bir yer olacak” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.