GÜSİAD' tan öğrenci yurdu

GÜSİAD' tan öğrenci yurdu

Gümüşhane Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından İstanbul Esenyurt ‘ta yaptırılan erkek öğrenci yurdunun temeli atıldı.

 Gümüşhane Kültür ve Yardımlaşma Derneği (GÜSİAD) tarafından İstanbul Esenyurt ‘ta yaptırılan erkek öğrenci yurdunun temeli, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, GÜSİAD yönetim kurulu başkanı Prof. Dr. Kenan Aydın ve çok sayıda davetli ile birlikte atıldı. 


Başkan Kadıoğlu, “ Faydalı bir iş hayırlı olsun”

 

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi’nde 1 yıl içinde bitirilmesi ve hizmete girmesi beklenen 200 kapasiteli erkek öğrenci yurdunun temel atma töreninde dualar okundu. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu projenin bir yıl içinde tamamlanarak öğrencilere hizmet vermesi eğitim için önemli olduğunu belirtti. Başkan Necmi Kadıoğlu "Bölgeye hayırlı olsun. Derneklerimiz ve sivil toplum kuruluşlarının böyle faydalı, hayırlı işlerde öncü olması bizleri sevindiriyor. Burada eğitim alırken kalacak öğrencilerimize de hayırlı olsun" dedi. Daha sonra dualar okundu ve butona basılarak temele ilk harç döküldü.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.