Kar fotoğrafları ödül kazandırdı

Kar fotoğrafları ödül kazandırdı

Twitter’dan paylaştığı fotoğraflardan ödül kazanan talihli isim Emre Tuna, Beylikdüzü Belediyesi’nde ağırlandı.

 Beylikdüzü’ne düşen yoğun kar fotoğraflarını Twitter üzerinden paylaşanlar arasında, Beylikdüzü Belediyesi tarafından başlatılan kampanya sonucunda çekilişin talihlisi Emre Tuna, ödülünü Beylikdüzü Belediye Başkan Danışmanı Av. Ercan Ay’dan aldı. Twitter’dan @beylikduzubeltr adresi ve #BeylikdüzündeHayatVar hastagında kar fotoğrafı paylaşanlar arasında yapılan kura ile belirlenen talihliye çektiği fotoğraf çerçeve içerisinde takdim edilerek, çeşitli hediyelerde verildi. Başkan Danışmanı Ercan Ay: “Katılımcı bir birey olmalıyız”


Ödülünü Beylikdüzü Belediye Başkan Danışmanı Ercan Ay’ın elinden alan, Yakuplu mahallesinde ikamet eden ve Yıldız Teknik Üniversitesi Siyasal Bilimler, Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisi olan Emre Tuna, Başkan Danışmanı Ay’a teşekkür etti. Beylikdüzün’de katılımcı bir birey olarak fotoğraf paylaşan Emre Tuna’yı tebrik eden Ay, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun’un belediyecilik anlayışının vatandaşlarla birlikte ilçeyi yönetmek olduğunu dile getirerek, Emre’den diğer projelerde katkıda bulunması için destek istedi.


Beylikdüzü Belediyesi’nin Twitter üzerindeki  adresinde yeni yarışmalar yapılmaya devam edecek. Belediye adresi ve  hastagından belirli zamanlarla düzenlenecek etkinliklerle çeşitli ödüller verilecek.HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.