Başkan Uzun`dan çocuklar için talimat

Başkan Uzun`dan çocuklar için talimat

Beylikdüzü Belediye Başkanı Uzun, vatandaşların istek ve şikayetleri dinledikten sonra, bu defa çocuklar için talimat verdi.

 Vatandaşlarla buluşma noktalarından biri olan alışveriş merkezlerinde gerçekleşen toplantılarda istek ve şikayetleri dinleyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Uzun, bu defa, çocukların ricalarını yerine getirmek için talimat verdi.

Her hafta Beylikdüzü ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezinde vatandaşlarla bir araya gelen Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, bu defa çocukları dinledi. Yanına gelen ilkokul öğrencileri İdil ve İrem’in lunapark isteğinin çalışmalarına başlanacağını söyleyen Başkan Uzun, çocuklara bir de buz pateni pistinin yapılacağı müjdesini verdi.

 

Lise Öğrencilerine Futbol Topu

İhlas 1. Kısım’da bulunan çarşıda yapılan toplantıda ise lise öğrencileri futbol topu istedi. Beylikdüzü Belediyesi Meclis üyesi ve Beylikdüzü Spor Kulübü Başkanı Tayfun Şen’e çocukların isteklerini hemen ileten Başkan Uzun, futbol toplarının evlere ulaştırılmasını istedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Efrahim Yeşil de İhlas 1 Çarşı’da yapılan toplantıda hazır bulunarak, vatandaşların çeşitli konulardaki isteklerini dinledi. 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.